Malwowa

Malwowa 15

Zapraszamy dzieci w wieku 2-6 lat w godzinach 7:00 – 18:00.

Przedszkole „MUSZELKA” jest Niepubliczną Placówką Oświatowo-Wychowawczą, która otwiera swoje podwoje dla dzieci od 2 do 6 roku życia. Przedszkole zlokalizowane jest w Krakowie na osiedlu Kurdwanów Nowy przy ul. Malwowej 15.

Naszym celem jest stworzenie kameralnej placówki, o pięknym i przyjaznym dzieciom wnętrzu, gdzie dzieci będą się czuły dobrze i bezpiecznie. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, dla której ta praca jest prawdziwym powołaniem, a dobro dziecko jest dla nich najważniejsze. Do dyspozycji dzieci są 2 przestronne sale, wyposażone w najnowocześniejsze materiały dydaktyczne. Przedszkole jest prowadzone według pedagogiki Montessori. Nadzór pedagogiczny nad naszym przedszkolem sprawuje Małopolski Kurator Oświaty.

W naszym przedszkolu są prowadzone dwie grupy dzieci.

Poprzez przyjazną atmosferę oraz szeroką gamę zajęć pragniemy zapewnić Państwa pociechom prawidłowy rozwój i wykorzystanie ich indywidualnych talentów. Zapewnimy dzieciom zachowanie swoich praw, dzielenie się obowiązkami, radość i troskę, które będą realizowane w serdecznej, życzliwej atmosferze.

Kadra

Dyrekcja oraz kadra posiada wyższe wykształcenie pedagogiczne z zakresu wychowania przedszkolnego wraz z przygotowaniem w zakresie pedagogiki Montessori oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Comments are closed.